piątek, 14 marca 2014

Seksbomba - Pamela Anderson

Pamela Anderson - cycata blondynka o której w latach 90tych marzył każdy nastolatek. Ubrana w czerwony kostium kąpielowy biegała po plaży ratując życia nieumiejących pływać wczasowiczów w "Słonecznym patrolu". Pojawiła się na wielu okładkach Playboya, a dorośli mogli podziwiać jej łóżkowe wyczyny ze skradzionej seks taśmy, którą nagrała z ówczesnym mężem Tommym Lee. Tym samym Pamela zapoczątkowała powszechnie panujący obecnie trend nagrywania własnych, gorących filmików, które ktoś nałogowo kradnie i upublicznia....
Za dzieciaka, tudzież nastolatka Pamela bardzo mi się podobała i cały czas uważam ją za fajną babeczkę. Ma śliczny uśmiech i śmieszny nos. Przypomina mi trochę psa, ale nie wiem jakiej rasy :)
Swojego czasu wszystkie gazety rozpisywały się na temat biustu Pameli, jakie to ma wielkie silikony. Teraz, kiedy 90% gwiazdek jest całkowicie poprzerabiana przez chirurga może to śmieszyć, ale w latach 90tych w telewizji było jeszcze dużo naturalności więc temat piersi blond włosej seksbomby był bardzo absorbujący.

1 komentarz:

  1. Nie moge się nadziwić jaka ona była piękna
    szkoda ze tak szybko sie starzejemy :(

    OdpowiedzUsuń